Florenzi: Mamy za sobą dopiero pierwszą część wojny
W drugim meczu półfinałowym PSG przegrało u siebie (1:2) z Manchesterem City. Alessandro Florenzi uważa, że jego zespół stać na odrobienie strat i sprawa awansu jest nadal otwarta.
- Na boisku było 22 utalentowanych zawodników. To była bitwa. Pierwszego gola straciliśmy pechowo, przy drugim piłka przeleciała przez mur. Na tym poziomie różnicę robią szczegóły - powiedział Florenzi.
- Mamy za sobą dopiero pierwszą część wojny. Manchester City jeszcze jej nie wygrał - dodał.
Trzeba zaznaczyć, że przed paryżanami nie lada wyzwanie, ponieważ aby awansować dalej muszą zdobyć w rewanżu przynajmniej dwa gole. „The Citizens” mogą przegrać jedną bramką lub zremisować, lecz nawet w takim wypadku to oni będą grali dalej.
- Mam nadzieje, że utrzymamy trend zwycięstw na wyjeździe. Nie będzie to łatwe, ale nasza drużyna ma wszystko, żeby wygrać w Manchesterze. Potrzebujemy jedenastu wojowników gotowych na śmierć na boisku - twierdzi piłkarz PSG.
-

AktualnościArsenal gwarantuje co najmniej 105,6 mln euro za finał Ligi Mistrzów 2025/26Nowacki / 29 maja 2026, 16:56
-

AktualnościPSG ogłosił 24-osobowy skład na finał Ligi Mistrzów z Arsenalem – Luis Enrique ma do dyspozycji całą kadręNowacki / 29 maja 2026, 16:18
-

AktualnościIñigo Pérez: Rayo Vallecano liczy na szczęśliwe zakończenie sezonu w finale Ligi KonferencjiNowacki / 27 maja 2026, 14:56
-

AktualnościVitinha i Luis Enrique przed finałem Ligi Mistrzów UEFA: zapowiedź meczu Paris Saint-Germain – ArsenalNowacki / 26 maja 2026, 12:50
-

AktualnościPo raz pierwszy od sezonu 1991/92: ani Milan, ani Juventus nie zagrają w Lidze MistrzówNowacki / 25 maja 2026, 14:10
-

AktualnościUnai Emery po raz piąty triumfuje w Lidze Europy – Aston Villa rozgromiła Freiburg 3:0Nowacki / 21 maja 2026, 12:43








































