FIFA THE BEST: Premier i prezydent pogratulowali Robertowi Lewandowskiemu

fcbayern.com

Robert Lewandowski wygrał plebiscyt na najlepszego piłkarza na świecie 2020 roku. – Gratulacje dla Pana Roberta Lewandowskiego. Wspaniały sukces! – napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Również premier Mateusz Morawiecki pogratulował piłkarzowi Bayernu Monachium. 

Robert Lewandowski jest pierwszym Polakiem, który otrzymał wyróżnienie najlepszego piłkarza roku w plebiscycie FIFA. Napastnik Bayernu Monachium zdobył 52. punkty. 32-latek w pokonanym polu zostawił Cristiano Ronaldo z Juventusu Turyn i  Lionela Messiego z FC Barcelony.

Sukces Roberta Lewandowskiego wywołał lawinę pozytywnych komentarzy. Gratulacje w serwisie społecznościowym złożył piłkarzowi prezydent Andrzej Duda. – Gratulacje dla Pana Roberta Lewandowskiego ! Wspaniały sukces! Dziękujemy za piękną sportową i patriotyczną postawę. Brawo!  – napisał prezydent

Ogromne gratulacje dla Piłkarza Roku FIFA, brawo Panie Robercie! Dla mnie, jak i dla wielu fanów jest Pan od dawna najlepszym piłkarzem, a teraz jest tego potwierdzenie i przechodzi Pan do historii po raz kolejny – pierwszy Polak, który jest najlepszym piłkarzem na świecie! – napisał z kolei premier Mateusz Morawiecki.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.