

Fernando Santos ma kłopot. Bernardo Silva nie zagra z Irlandią
Selekcjoner reprezentacji Portugalii, Fernando Santos, na konferencji prasowej wyznał, że w starciu z Irlandią nie będzie mógł skorzystać z usług Bernardo Silvy.
27-latek nie był w stanie trenować z drużyną narodową w poniedziałek i wtorek z powodu dolegliwości mięśniowych, a teraz wiadomo także, że nie zagra z drużyną Stephena Kenny'ego. Santos spodziewa się jednak, że napastnik Manchesteru City będzie dostępny na niedzielne starcie z Serbią, które potencjalnie może zadecydować o tym, która drużyna zajmie pierwsze miejsce w grupie A.
– Nie liczę na niego (Silvę). On ma dolegliwości mięśniowe. Nie sądzę, że da radę pojechać na ten mecz. Myślimy, że będzie gotowy na Serbię. Przyjechał zmęczony, narzekający, ma za sobą wiele meczów i nie mógł pójść na trening, ale wraca do zdrowia i mamy nadzieję, że będzie mógł zagrać z Serbią – powiedział dziennikarzom trener.
Portugalia zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie A, jeden punkt za Serbami, którzy mają mecz więcej.
-
Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać mecz Wisła Kraków - Wisła Płock? Kiedy i o której godzinie transmisja meczu w tv i online?(07.08.2026)













Michał Bosak / 6 sierpnia 2026, 18:52
-


AktualnościTransfer Rodriego do Realu Madryt zagrożony. Do walki o pomocnika wkroczyła Barcelona













Michał Bosak / 6 sierpnia 2026, 18:21
-


AktualnościReal Madryt porozumiał się z RB Lipsk w sprawie transferu Yana Diomande. Padnie rekord





Kamil Wojtala / 6 sierpnia 2026, 17:50
-


AktualnościJulián Álvarez chce odejść do Barcelony. Porozmawia z władzami Atlético Madryt





Kamil Wojtala / 6 sierpnia 2026, 17:01
-

AktualnościReal Madryt złożył Viniciusowi nową ofertę. Arsenal gotowy spełnić jego żądania













Michał Bosak / 6 sierpnia 2026, 16:40
-

AktualnościArsenal przygotowuje drugą ofertę za Ezriego Konsę. Liverpool również zainteresowany





Kamil Wojtala / 6 sierpnia 2026, 16:17


































