Felix Sanchez Bas: Wynik naszego pierwszego meczu nie spełnił naszych aspiracji

Qatar Football Association/ Twitter

Selekcjoner reprezentacji Kataru – Felix Sanchez Bas postanowił odpowiedzieć na parę pytań dziennikarzy przed piątkowym spotkaniem z Senegalem.

Wynik naszego pierwszego meczu nie spełnił naszych aspiracji i nie był taki, jak planowaliśmy i od razu po spotkaniu z Ekwadorem zaczęliśmy przygotowania do pełnego przygotowania do meczu z reprezentacją Senegalu i mogę powiedzieć, że jesteśmy gotowi do meczu, aby poprawić błędy, które popełniliśmy, a po dokładnej analizie wszystkiego, co się wydarzyło. Udzieliliśmy graczom szczegółowych wyjaśnień na temat przypadków, które powinny były zostać wykonane we właściwy sposób.

Sanchez zwrócił uwagę, że występ jego podopiecznych w ostatnim meczu i wynik konfrontacji był powodem do wstydu, dlatego teraz hiszpański szkoleniowiec liczy na poprawę gry:

„Staraliśmy się występować w sposób bardziej konkurencyjny, teraz postaramy się nie dać się nabrać na to wszystko, co się wydarzyło, i chcemy wrócić do naszej filozofii i stylu, w jakimś kiedyś występowaliśmy, tym bardziej że wszyscy wiedzą, że my mając lepszy poziom niż ten, który prezentowaliśmy przed reprezentacją Ekwadoru, a my staramy się pokazać prawdziwy poziom kadry Kataru w meczu. Przeciwko Senegalowi zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaprezentować się godnie”.

O reprezentacji Senegalu Sanchez powiedział następująco:

Rozegrali wielki mecz z Holandią, gdzie drobne szczegóły zadecydowały o poniesionej przez nich porażce, dlatego zdajemy sobie sprawę, że przeciwnik wejdzie do jutrzejszego meczu, aby wygrać, aby obronić swój los, ale w zamian my też szukamy zwycięstwa i zrobimy wszystko, aby osiągnąć nasz cel, chcemy dać radości swoim kibicom po rozczarowaniu pierwszym meczem i jesteśmy zdeterminowani, aby pokazać się w przyzwoitej formie – tak swoją wypowiedz zakończył selekcjoner reprezentacji Kataru.

Źródło: qfa.qa


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.