Felipe Anderson trafi w końcu do Premier League?

www.facebook.com/SSLazioOfficialPage

www.facebook.com/SSLazioOfficialPage

W mediach ponownie przewija się temat transferu Felipe Andersona do Premier League. Łączony głównie z Manchesterem United skrzydłowy miałby zasilić jednak inny klub.

Za czasów rządów Louisa van Gaala w Manchesterze United Brazylijczyk kilkukrotnie był blisko transferu, a “Czerwone Diabły” były gotowe wyłożyć za niego aż 50 mln euro, co potwierdzał sam prezydent Lazio – Claudio Lotito. Wówczas skrzydłowy pozostał we Włoszech.

Teraz temat transferu powrócił, jednak tym razem zabiega o niego Antonio Conte, menedżer Chelsea, który wielokrotnie miał okazję z bliska podziwiać talent 23-latka pracując jeszcze w Serie A. Szkoleniowiec “The Blues” zamierza solidnie wzmocnić kilka pozycji w swoim nowym klubie, na co dostał zielone światło Romana Abramowicza, a Anderson jest jednym z kandydatów.

Felipe Anderson zagrał w obecnej kampanii 6 spotkań w Serie A, w których zaliczył trzy asysty. Umowa Brazylijczyka z Lazio obowiązuje do końca czerwca 2020 roku, zatem właściciel Chelsea będzie musiał głęboko sięgnąć do kieszeni chcąc zapewnić sobie usługi pomocnika.

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *