FC Barcelona podejmie kroki w celu odnowienia kontraktu z nastoletnim pomocnikiem

fcbarcelona.com

Estanis Pedrola błyszczał ostatnio jasno w drużynie rezerw Barcelony, pomagając im w utrzymaniu walki o miejsce w fazie play-off. Jego forma nie przeszła niezauważona przez Xaviego.

Rzeczywiście, 19-latek był już kilkakrotnie wzywany do trenowania z drużyną seniorów w tym sezonie, a także do zbliżającego się meczu z Elche w najbliższy weekend. Według katalońskiego “Sportu”, FC Barcelona już pracuje nad odnowieniem kontraktu Estanisa Pedroli, a jego obecny wygasa latem 2024 roku.

Nastoletni lewoskrzydłowy przybył do Barcy z Reus Deportiu w 2021 roku. W trwającej kampanii znaczenie Estanisa znacznie wzrosło. Choć był kontuzjowany przez prawie trzy miesiące we wczesnej fazie sezonu, to wrócił mocno w nowym roku. Jak dotąd Estanis strzelił siedem bramek w 14 meczach ligowych, z czego sześć w ostatnich dziewięciu meczach.

Niewątpliwy potencjał, jaki posiada wymaga ruchu po stronie władz, żeby uniknąć uniknąć sytuacji podobnej do sytuacji Iliasa Akhomacha i Victora Barbery, którzy mają odejść za darmo. tego lata.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.