FC Barcelona mecz dzisiaj. Gdzie oglądać transmisję? (20.08)

Christian Bertrand / Shutterstock.com

Już dzisiaj czeka nas rywalizacja pomiędzy FC Barceloną i Cadiz. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 20 sierpnia na Estadio Olímpico w ramach 2. kolejki Hiszpańskiej La Liga. Pierwszy gwizdek sędziego w tym spotkaniu o godzinie 19:30. Gdzie oglądać transmisję z meczu FC Barcelona – Cadiz?

FC Barcelona mecz dzisiaj (20.08), gdzie oglądać?

Transmisję tv z dzisiejszego spotkania można obejrzeć w Canal+Sport 2. Dla tych, którzy preferują oglądanie w internecie, transmisja online dostępna będzie na Canal+online oraz Player.pl, a darmowe streamy udostępnione będą przez platformy Fortuna TV, Superbet TV oraz STS TV.

FC Barcelona mecz dzisiaj za darmo

Darmowy dostęp do transmisji w Fortuna TV jest możliwy po spełnieniu kilku prostych warunków: rejestracji, wpłaty środków oraz postawieniu zakładu. Chętni mogą korzystać z transmisji zarówno na stronie internetowej, jak i przez aplikację mobilną dostępną na smartfony i tablety. Co więcej, dla nowych klientów przygotowano bonus w wysokości 630 zł.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

Superbet TV to kolejna opcja dla kibiców, pragnących śledzić spotkanie w internecie. Wystarczy zarejestrować się poprzez podany link, a transmisja staje się dostępna za darmo. Widzowie mają możliwość oglądania meczu zarówno na stronie www, jak i w dedykowanej aplikacji na smartfony i tablety. Dodatkowym atutem jest pakiet bonusów powitalnych o wartości 3754 zł dla nowych klientów.

» Oglądaj transmisje w Superbet TV

STS TV również oferuje możliwość śledzenia dzisiejszego spotkania na żywo. Tak jak w przypadku Fortuna TV, trzeba spełnić pewne warunki, aby uzyskać dostęp do transmisji: rejestracja, wpłata środków i postawienie kuponu. Oferta bonusowa w STS to aż 1660 zł. Oglądanie meczu jest możliwe zarówno na stronie www, jak i w aplikacji mobilnej.

FC Barcelona mecz dzisiaj na platformach streamingowych

Kibice, mogą również wybrać platformę Canal+online. Serwis ten oferuje pakiet “Canal+” za 39 zł/mies. (przez pierwsze 3 miesiące), z opcją rozszerzenia o dodatkowe kanały (Eleven, Polsat Sport Premium) za 20 zł. W pakiecie znajduje się możliwość jednoczesnego oglądania dwóch streamów na jednym koncie klienta. Transmisja dostępna jest zarówno na komputerach, smartfonach, tabletach, jak i telewizorach.

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

Player.pl to kolejna platforma zapewniająca dostęp do meczu FC Barcelona – Cadiz. Pakiet “Canal+” kosztuje tutaj 64 zł, a pakiet Canal+ rozszerzony o “Eleven” 74 zł. Serwis umożliwia jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach. Bogata oferta aplikacji obejmuje smartfony, tablety oraz telewizory i konsole, dzięki czemu transmisję można oglądać na różnych urządzeniach, nie tylko na komputerze.

» Oglądaj transmisje w Player.pl

Kiedy i o której godzinie mecz?

Spotkanie FC Barcelona – Cadiz odbędzie się niedzielę 20 sierpnia o godzinie 19:30.

Gdzie oglądać mecz na żywo w TV?

Transmisję tv ze spotkania FC Barcelona – Cadiz udostępni kanał Canal+Sport 2.

Gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie?

Transmisję online z meczu FC Barcelona – Cadiz udostępnią serwisy Player.pl, Canal+online, Fortuna TV, Superbet TV i STS TV.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.