

Fabinho piłkarzem Liverpoolu!
Liverpool potwierdził zawarcie umowy na transfer brazylijskiego pomocnika Fabinho z AS Monaco. Nieoficjalnie mówi się o kwocie w wysokości 50 milionów euro.
Piłkarz formalnie dołączy do drużyny 1 lipca po pomyślnym przejściu testów medycznych i sfinalizowaniu kontraktu w ośrodku Liverpoolu w Melwood.
Fabinho udzielił wypowiedzi dla oficjalnej strony The Reds.:
- Jestem podekscytowany tym transferem. To jest coś, czego zawsze pragnąłem - Liverpool to wielki zespół. Infrastruktura klubu wygląda wyjątkowo. Klub tej wielkości starał się o mnie, nie musiałem się długo zastanawiać. Postaram się stworzyć własną historię w tym klubie, miejmy nadzieję, że moje umiejętności pozwolą mi na zdobywanie tytułów z tym klubem. Zamierzam rozwijać, uczyć się i doskonalić, aby zapisać się w historii klubu. - zakończył nowy piłkarz Liverpoolu.
Fabinho, który rozegrał cztery spotkania dla swojej reprezentacji został pierwszym nabytkiem klubu w letnim okienku transferowym. 24-latek dołączy do Liverpoolu z AS Monaco, gdzie rozegrał 225 spotkań i zdobył 29 bramek podczas pięciu sezonów dla francuskiego klubu.
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
AktualnościLKE: Betis wygrywa z Jagiellonią (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 23:00
-
AktualnościLKE: Warszawa nie zobaczyła cudu. Chelsea lepsza od Legii (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 20:45
-
AktualnościLiga Mistrzów: Lewandowski z dubletem. Barca gromi BVB (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 9 kwietnia 2025, 22:58