blank
Udostępnij:

Euro 2024: Polska 1-3 Austria skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (21.06.2024)

Polska przegrała drugie spotkanie na tegorocznych Mistrzostwach Europy. Tym samym Biało-Czerwoni tracą szansę na awans z grupy.

Polska 2-2 Austria: podsumowanie spotkania

Polska sennie zaczęła pierwsze 15 minut. Skutkowało to utratą bramki po dośrodkowaniu, które wykorzystał Trauner. Polacy po ciosie obudzili się, byli bardziej ofensywni co ostatecznie dało gola autorstwa Krzysztofa Piątka. W drugie połowie z biegiem czasu coraz bardziej Biało-Czerwoni oddawali pole przeciwnikom. Zaczęły się robić zbyt duże przestrzenie pomiędzy formacjami oraz dublowanie pozycji co skutkowało dwoma golami dla Austriaków. Polska powoli żegna się z turniejem. Przed drużyną Probierza ostatni mecz grupowy z Francją.

Polska 2-2 Austria: skrót meczu