Espirito Santo: Nie można w tej chwili określić powrotu Raula Jimeneza

goal.com

Raul Jimenez z Wolverhampton Wanderers robi doskonałe postępy po operacji złamania czaszki, ale menedżer Nuno Espirito Santo powiedział w piątek, że jest za wcześnie, aby wyznaczyć ramy czasowe powrotu meksykańskiego napastnika.

Piłkarz “Wilków” zderzył się głowami z Davidem Luizem i stracił przytomność na boisku. – To było bardzo poważne zdarzenie i wszyscy się martwiliśmy o jego zdrowie. W miarę upływu dni i wiedząc, że jest pod dobrą opieką, mogliśmy wrócić do normalnej sytuacji – stwierdził Nuno Espirito Santo przed niedzielnym starciem z Liverpoolem.

– Teraz musimy trzymać się razem, a wszystkie nasze myśli i modlitwy kierują się do Raula. Jest za wcześnie, żeby myśleć teraz o jego powrocie na boisko. Wraca do zdrowia. To jest pozytywne, ale wiemy, że to poważna kontuzja – dodał menedżer. – Nie wolno nam go odwiedzać, Raul potrzebuje towarzystwa i miłości swojej rodziny. Musi poradzić sobie z tą sytuacją z najbliższymi – przyznał.

Dla Diego Joty mecz z Wolverhampton będzie wyjątkowy. Od czasu dołączenia do ‘The Reds” strzelił dziewięć goli, a Nuno pochwalił 24-latka. – Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że Diogo ma się dobrze. Jest fantastycznym piłkarzem  i człowiekiem Dzieliliśmy się tak wieloma rzeczami, które nigdy nie zostaną zapomniane. Znamy jego cechy, ale zmierzymy się z Liverpoolem, więc musimy być świadomi jego zalet – kończy.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *