Eriksen wróci do Premier League?

Christian Eriksen swojego pobytu na Półwyspie Apenińskim nie może zaliczyć do udanych. Duńczyk ma olbrzymie problemy z regularną grą w Interze Mediolan. Zdaniem dziennikarzy „Football Insider”, 28-latek znajduje się na wylocie z Giuseppe Meazzy.

Christian Eriksen do zespołu z Lombardii trafił w styczniu 2020 roku za 27 milionów euro z Tottenhamu. Działacze Interu Mediolan od samego początku nie byli przekonani do transferu Duńczyka. Nerazzurri pierwotnie chcieli go wypożyczyć z opcją transferu definitywnego. Inter pod wpływem licznych nacisków podjął jednak inną decyzję, którą czas brutalnie weryfikuje.

Eriksen nie należy do zawodników pierwszego składu. Duńczyk w barwach Interu wystąpił łącznie w 33 spotkaniach. Strzelił 4 bramki i dołożył do tego trzy asysty. W trwającym sezonie stukrotnemu reprezentantowi Danii nie udało się poprawić tych statystyk.

Właściciele Interu chcą uszczuplić listę wydatków. Duńczyk rocznie może liczyć na zarobki w wysokości 7,5 miliona euro, co czyni go jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w zespole. Zdaniem dziennikarzy „Football Insider”, działacze mediolańskiego teamu chcą pozbyć się zawodnika. Został on zaoferowany Tottenhamowi, w którego barwach występował w latach 2013-2020, rozgrywając ponad 300 spotkań. Pozyskaniem Eriksena zainteresowany jest także mistrz Francji, PSG.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *