sport.es

Hiszpański dziennik “Sport” na dzisiejszej okładce prezentuje Christiana Eriksena, który miałby zostać “Planem B” na wypadek gdyby nie udało się sprowadzić Antoine Griezmanna z Atletico Madryt.

FC Barcelona uważa, iż duński pomocnik Tottenhamu Hotspur byłby idealnym następcą Andresa Iniesty, który przeniósł się do japońskiego Vissel Kobe. To nie będą łatwe negocjacje, ponieważ kontrakt Christiana Eriksena ważny jest do końca czerwca 2020 roku. Antoine Griezmann już rozmawiał z przedstawicielami Dumy Katalonii i Francuz przekazał, iż chętnie kontynuowałby karierę na Camp Nou. Klauzula odstępnego, która wynosi 100 mln euro wydaje się bardzo rozsądna biorąc pod uwagę obecne ceny na rynku transferowym.

Natomiast Tottenham Hotspur jest jednym z najbogatszych klubów Premier League i łatwo nie pozbędzie się swojego pomocnika. Christian Eriksen w 2013 roku przeniósł się do popularnych “Kogutów” z Ajaxu Amsterdam za 13,5 mln euro. Mauricio Pochettino przedłużył niedawno kontrakt i obiecano mu zatrzymać Delle Alliego, Harry’ego Kane’a oraz Christiana Eriksena.

źródło: Sport.es / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi