Erik ten Hag przygotowuje się do pracy w Manchesterze United. Wypytywał zawodników “Czerwonych Diabłów”

Erik ten Hag

fot. Erik ten Hag / goal.com

Erik ten Hag jest jednym z głównych kandydatów do objęcia stanowiska trenera w Manchesterze United. Jak podaje “The Times” Holender rozmawiał z zawodnikami “Czerwonych Diabłów” o sytuacji w klubie.

Erik ten Hag i Mauricio Pochettino to dwójka trenerów, których nazwiska są najczęściej wymieniane w kontekście zastąpienia Ralfa Rangnicka, prowadzącego obecnie Manchester United. Niemiec ustąpi ze stanowiska po zakończeniu sezonu. Według mediów na prowadzenie w wyścigu o posadę szkoleniowca “Czerwonych Diabłów” wysunął się ten Hag. Holender miał już podjąć odpowiednie kroki w celu lepszego przygotowania się do pracy w nowym miejscu.

Zaledwie parę tygodni temu pojawiły się pierwsze informacje, mówiące o ten Hagu, który rzekomo miał zostać głównym kandydatem do objęcia stanowiska trenera United po odejściu Rangnicka. Podawano wtedy, że obecny szkoleniowiec Ajaksu uczy się już języka angielskiego.

Jak informuje “The Times” poszedł on jeszcze dalej. Ten Hag miał porozumieć się z zawodnikami Manchesteru United, a następnie zacząć wypytywać ich o sytuację w klubie. Chciał dowiedzieć się od nich bliżej nieznanych informacji na temat zespołu, ale również tego, jak zarządzany jest klub.

Przed Manchesterem United ciężki moment sezonu. W Premier League spadł z czwartej pozycji, ustępując Arsenalowi, który poza przewagą punktową ma także mniej rozegranych spotkań. Dodatkowo “Czerwone Diabły” czeka rewanżowe spotkanie z Atletico Madryt w ramach 1/8 Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie na Wanda Metropolitano skończyło się remisem (1:1).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.