Emocjonalne pożegnanie Jakuba Modera: Od dziecka byłem kibicem Kolejorza

lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Jakub Moder pożegnał się z kibicami oraz kolegami z boiska. – Od dziecka byłem kibicem Kolejorza i nawet nie wiecie, ile znaczył dla mnie każdy mecz w koszulce Lecha – napisał na “Instagramie”.

Pomocnik w ostatnim dniu letniego okienka transferowego został sprzedany do Brighton za rekordowe w historii polskiej Ekstraklasy – 11 milionów euro. Reprezentant Polski nie ruszył od razu na podbój Premier League, a “Kolejorz” go wypożyczył, lecz Anglicy postanowili je skrócić.

– Gra w tym klubie to było moje marzenie. Od dziecka byłem kibicem Kolejorza i nawet nie wiecie ile znaczył dla mnie każdy mecz w koszulce Lecha – skierował Jakub Moder. – Dziękuję wszystkim ludziom z którymi miałem okazje pracować, wszystkim trenerom – od akademii po pierwszy zespół, pracownikom klubu. Dziękuję najlepszym kibicom w Polsce. Gra dla was i wasz doping to było coś niesamowitego – kontynuował.

– Przede wszystkim dziękuję kolegom, przyjaciołom z szatni. Gra z wami to był dla mnie ogromny zaszczyt. Bardzo dużo się od was nauczyłem, dużo razem przeszliśmy i nigdy nie zapomnę tego co razem osiągnęliśmy. Będę za wami tęsknił Guys – czytamy dalej.

– Będę tęsknił za klubem, za stadionem, za miastem. Przeżyłem tutaj masę pięknych chwil z najlepszymi ludźmi na świecie. Grałem w moim ukochanym klubie, strzelałem dla niego bramki, zdobyłem vicemistrzostwo Polski, grałem w Lidze Europy, zakładałem opaskę kapitańską. Nigdy tego nie zapomnę. To było coś pięknego. Dziękuję za wszystko – zakończył. Piłkarz zbiera pochwały za grę w kadrze i jest jednym z pewnych punktów w środku pola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *