Eliminacje UEFA Conference League: Pogoń Szczecin – NK Osijek, Transmisja na żywo w TV. Gdzie oglądać mecze Eliminacji UEFA Conference League?

Kacper Kozłowski

zdjęcie: twitter.com/PogonSzczecin

Mecz Pogoń Szczecin – NK Osijek będzie można obejrzeć na żywo w czwartek. Transmisję spotkania przeprowadzą telewizje TVP2 i TVP Sport, starcie będzie również transmitowane na platformie sport.tvp.pl.

Pogoń Szczecin ma najtrudniejszego rywala z wszystkich polskich klubów w Eliminacjach UEFA Conference League. NK Osijek to bardzo doświadczona chorwacka drużyna, która od kilku lat regularnie gra w europejskich pucharach. Dodatkowo trenerem tego klubu jest Nenad Bjelica, który dobrze zna polskie kluby, w tym Pogoń. Portowców czeka bardzo trudne zadanie, ale już w poprzednim sezonie zaskoczyli walcząc o tytuł, więc może i tym razem im się to uda.

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – NK Osijek?

W czwartek o godzinie 21:00 Pogoń Szczecin zmierzy się z NK Osijekiem w ramach II rundy eliminacji UEFA Conference League. Transmisja TV odbędzie się na antenach TVP2 i TVP Sport.

Transmisja online u bukmacherów

Niestety żaden bukmacher nie ma w ofercie transmisji tego spotkania.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych

Potyczkę pomiędzy Pogonią a Osijekiem będzie można obejrzeć również w internecie. Stream będzie dostępny na platformie sport.tvp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *