El.Mistrzostw Świata 2018: Albania zwycięska w szalonym meczu! Dobry występ piłkarza Śląska Wrocław

Piotr De Bever (Piłkarski Świat)

W pierwszej kolejce el. Mistrzostw Świata 2018, Albania, na własnym boisku ograła Macedonię (2:1). Spotkanie zostało dzisiaj dograne do końca, ponieważ wczoraj z powodu ulewy nie można było kontynuować w pełni zawodów. Arbiter przerwał grę w 77.minucie.

W podstawowym składzie gości na ten pojedynek znalazł się Ostoja Stjepanović, piłkarz Śląska Wrocław. Gola na wagę zwycięstwa na minutę przed końcem regulaminowego czasu zdobył Bekim Balaj, którego mogą Państwo pamiętać z okresu gry dla Jagiellonii Białystok (2013/14).

Albania 2:1 Macedonia