EL.ME U-19: Przegrana z Holandią.

Wczoraj podczas Eliminacji Mistrzostw Europy U-19 Polska reprezentacja przegrała w Grudziądzu z Holandią 1:2. Mecz zakończył 1 rundę eliminacji.

Polska reprezentacja awans do kolejnej fazy grupowej wywalczyła kilka dni wcześniej. Holendrzy zdecydowanie prowadzili w tym spotkaniu. Biało-czerwonym udało się jednak wedrzeć do bramki i strzelić honorowego gola w tym spotkaniu. Tego zaszczytu dokonał Kamil Dankowski ze Śląska Wrocław w 39 minucie meczu.

Gole strzelone dla Holandii padły w 44 i 75 minucie spotkania, a strzelcami byli kolejno Abdelhak Nouri oraz Issa Kallon.

Polska wcześniej pokonała Mołdawię i Andorę dzięki czemu wywalczyła sobie awans do 2 rundy eliminacji, która odbędzie się w 2015 roku.