Dyrektor sportowy Napoli o Koulibalym: Rozmawiamy z nim codziennie, zaoferowaliśmy mu sześć milionów

Kalidou Koulibaly

Zdjęcie: twitter.com/sscnapoli

Dyrektor sportowy SSC Napoli, Cristiano Giuntoli podkreślił w mediach, że Kalidou Koulibaly nie jest na sprzedaż pomimo powiązań z Juventusem Turyn czy Chelsea.

Niedawno przedstawiciele Senegalczyka odbyli rozmowę ze Starą Damą. W Napoli są przekonani, że nie ma mowy o opuszczeniu klubu przez doświadczonego piłkarza.

Nie nadeszła żadna oficjalna oferta z żadnego klubu. Ale kontrakt Kalidou wygasa w przyszłym roku, on reprezentował Neapol w niezwykły sposób. Rozmawiamy z nim codziennie – stwierdził dyrektor sportowy. Dodał także, że otrzymał od prezydenta Napoli lukratywną ofertę przedłużenia.

– Zaoferowaliśmy mu sześć milionów na pięć lat, netto. To 60 milionów euro brutto. Otrzymał propozycję w zarządzie. Prezydent jest bardzo hojny, ale też troskliwy o finanse. Z bardzo wysokich wynagrodzeń w tym roku wróciliśmy do zrównoważonego rozwoju, który jest gwarancją dla kibiców w długoterminowym projekcie – kontynuował.

Kalidou Koulibaly jest zawodnikiem neapolitańczyków od 2014 roku. Widać jasno, że przydałby się w wielu ekipach, a oprócz Juventusu, to również zainteresowanie wykazały Chelsea, PSG i FC Barcelona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.