Dybala na dłużej w Juventusie? Argentyńczyk rozpoczął negocjacje z klubem
Według doniesień prasowych Paulo Dybala rozpoczął nowe rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z ekipą "Starej Damy". Według włoskiej "La Stampy", zarząd Juventusu chce zatrzymać Argentyńczyka na dłużej.
Dybala do ekipy z Turynu dołączył w lipcu 2015 roku. Od tego czasu Argentyńczyk rozegrał 236 spotkań, w których strzelił 96 bramek i zaliczył 38 asyst. W poprzednich sezonach 27-latek był kluczowym zawodnikiem "Biannconerich". Jednak w obecnych rozgrywkach, coraz częściej jest on obiektem krytyki. Sam reprezentant Argentyny nie gra na najwyższym poziomie ale też cała ekipa Juventusu nie jest w najlepszej formie.
Obecna umowa 27-latka wygasa 30 kwietnia 2022 roku. Najwidoczniej nowy trener "Starej Damy" - Andrea Pirlo - widzi w Dybali zawodnika, który jest mu niezbędny do zbudowania drużyny. Warto przypomnieć, że wraz z przyjściem byłego reprezentanta Włoch do Juventusu, rozpoczęło się oczyszczanie drużyny z zawodników niepotrzebnych dla nowego selekcjonera. Z klubu odeszli m.in.: Gonzalo Higuain oraz Blaise Matuidi. Należy również zauważyć, że w ostatnim okienku transferowym do ekipy z Alianz Arena dołączyli zawodnicy, którzy mogą zastąpić Dybale. Takimi piłkarzami są m.in.: Arthur czy Dejan Kulusevski.
Mimo rozegrania przez reprezentanta Argentyny tylko czterech meczów ligowych w tym sezonie, klub zdecydował o podjęciu rozmów dotyczących przedłużenia jego kontraktu. Jednak, według "Football Italia" napastnik chciałby dostać pokaźną podwyżkę, na którą nie może pozwolić sobie w tym momencie klub z Turynu. Zarząd zapowiada, że w decyzja w sprawie przyszłości Dybali zapadnie w przeciągu następnych dwóch miesięcy.
-

AktualnościFrancesc Fàbregas chwali Como po porażce 2:3 z Interem w półfinale Pucharu WłochNowacki / 22 kwietnia 2026, 13:46
-


AktualnościLiam Rosinier ostro krytykuje piłkarzy po porażce 0:3 z BrightonNowacki / 22 kwietnia 2026, 13:02
-


AktualnościFenerbahçe odpadło z Pucharu Turcji po porażce 0:1 z Konyasporem w dogrywceNowacki / 22 kwietnia 2026, 12:22
-


AktualnościAthletic Bilbao pokonał Osasunę 1:0. Unai Simón obronił rzut karnyNowacki / 22 kwietnia 2026, 11:45
-

AktualnościBrighton - Chelsea wyjściowe składy. Znamy podstawowe jedenastki (21.04.2026)Nowacki / 21 kwietnia 2026, 20:03
-

AktualnościBezbramkowy remis Crystal Palace z West Hamem, Wolverhampton oficjalnie spadaNowacki / 21 kwietnia 2026, 12:43































