Dwie legendy angielskiej piłki żegnają się z MLS

youtube

Przygoda Franka Lamparda i Stevena Gerrard w MLS dobiega końca. Obaj nie przedłużą wygasających wraz z końcem roku umów ze swoimi klubami i prawdopodobnie zakończą swoje kariery piłkarskie.

Legendarni angielscy piłkarze trafili za ocean w lipcu 2015 roku. Gerrard zamienił Liverpool na Los Angeles Galaxy, zaś Lampard dołączył do New York City z Chelsea. 36-letni “Stevie G” rozegrał od tamtej pory dla drużyny z LA 39 spotkań, w których zdobył 5 bramek i dorzucił 15 asyst. Dwa lata starszy Lampard zgromadził 31 spotkań w klubie z ligi MLS, trafiając w nich do siatki rywali 15-krotnie i notując 4 asysty.

Obaj panowie nie zdradzili dalszych planów na przyszłość, jednak sporo mówi się o możliwym dołączeniu do sztabów swoich byłych zespołów. Związanego od początku kariery z Liverpoolem Gerrarda chętnie widziałby obok siebie Jürgen Klopp, który chciałby skorzystać z doświadczenia i znajomości klubu pomocnika. Jeśli chodzi o Lamparda to może on liczyć na miejsce w strukturach klubu z Londynu jako jeden z jego ambasadorów. 106-krotny reprezentant Anglii wolałby jednak być bliżej murawy i niewykluczone, że będzie chciał spróbować swoich sił jako trener.

Special place incredible view I will miss you LA ?#lalaland

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Steven Gerrard (@stevengerrard)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *