Dyrektor sportowy Juventusu wyróżniony!

Giuseppe Marotta

juventus.com

Giuseppe Marotta otrzymał prestiżową nagrodę, którą odebrał dzisiaj w Mediolanie.

Z czego znany jest 59-letni prezes Juventusu? To właśnie on doprowadził do transferów na Juventus Stadium takich piłkarzy, jak Paulo Dybala, Gonzalo Higuain, Andrea Pirlo czy Arturo Vidal. Marotta piastuje swoją funkcję od maja 2010 roku. Od tego czasu z pewnością zarówno w zarządzie, jak i w całym zespole panuje ład. Teraz został uhonorowany za swoją pracę, otrzymując nagrodę dla najlepszego dyrektora sportowego w 2016 roku.

Ten coroczny plebiscyt wynagradza zwycięzce za doskonałość w zarządzaniu zarówno na froncie sportowym, jak i w obszarach administracyjnych, ekonomicznych i finansowych.

Łączenie celów na boisku ze stabilnością gospodarczą i finansową jest celem Juventusu. Robimy wszystko, co możliwe, aby wyprzedzić konkurencję. Dajemy z siebie sto procent przez cały rok – skomentował Marotta po odebraniu nagrody.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.