Dwa polskie kluby zainteresowane Zoranem Arseniciem

Jakub Wójcicki, Cillian Sheridan, Zoran Arsenić, Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:2 06.06.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

Według Tomasza Włodarczyka z “Meczyki.pl” Zoran Arsenić może powrócić do Ekstraklasy. Zainteresowanie obrońcą wykazują Wisła Kraków i Raków Częstochowa. 

Chorwat obecnie występuje w Rijece, gdzie jest wypożyczony z Jagiellonii. Menedżer zawodnika chcę jednak skrócić pobyt swojego podopiecznego w czwartym klubie ligi chorwackiej. Jeśli się to wydarzy, to piłkarz wróci do Białegostoku, ale ponownie zostanie wypożyczony.

Najbardziej zainteresowani pozyskaniem Arsenicia są Raków Częstochowa i Wisła Kraków. Przejście do Białej Gwiazdy oznaczałoby powrót obrońcy, który na Reymonta występował w latach 2017-2019. Z kolei Częstochowianie szukają wzmocnień defensywy, ponieważ po wznowieniu rozgrywek ta formacja nie spisuje się zbyt dobrze.

Arsenić jest sprawdzonym zawodnikiem na boiskach Ekstraklasy. Nie ma więc co się dziwić, że polskie kluby chciałyby go mieć u siebie. Wypożyczenie też nie jest zbyt dużym ryzykiem. Gdyby piłkarz się nie sprawdził, to po zakończeniu sezonu zostanie odesłany do Jagiellonią.

źródło: Meczyki.pl, Transfery.info 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *