

Dwa angielskie kluby spoglądają na Pawła Bochniewicza
Jak donoszą angielskie media, Paweł Bochniewicz z Górnika Zabrze znalazł się na celowniku dwóch klubów - Norwich City FC oraz Watford FC.
23-letni obrońca pochodzący z Dębicy jest podstawowym zawodnikiem śląskiego zespołu. W czerwcu zapewne będzie walczył w młodzieżowych mistrzostwach Europy we Włoszech. Czesław Michniewicz często na niego stawiał w eliminacjach. Według angielskiego "The Sun" do gry o Pawła Bochniewicza włączą się - ósma drużyna Premier League Watford FC oraz Norwich, które jest liderem Championship.
Obecnie Paweł Bochniewicz jest wypożyczony z Udinese Calcio do końca tego sezonu. Dobrą reklamę na angielskich boiskach dla polskich obrońców robi z pewnością Jan Bednarek, który jest pewnym punktem Southampton FC. Oba klubu chciałyby wypożyczyć Polaka na okres dwunastu miesięcy z opcją pierwokupu.
źródło: The Sun / własne
-
AktualnościArne Slot: "Lekko rozczarowany" remisem 0:0 z Arsenalem po dominacji Liverpoolu w drugiej połowieDamian Nowacki / 9 stycznia 2026, 13:19
-

AktualnościNapoli zainteresowane Raheemem Sterlingiem — Conte szuka wzmocnień atakuDamian Nowacki / 9 stycznia 2026, 12:28
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-

AktualnościManchester City podpisuje kontrakt z młodym talentem Sverre NypanemDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:59
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10









































