Duet z New England Revolution dołączy do Arsenalu


Styczniowe okienko transferowe okazało się bardzo frustrujące oraz rozczarowujące dla fanów Arsenalu. Klub dokonał dwóch letnich transferów, które już wkrótce dołączą do Kanonierów. Mowa tutaj o duecie z MLW, Turnerze oraz Trustym.

Austin Trusty wraz ze swoim klubem New England Revolution potwierdził informacje dotyczące dołączenia do Kanonierów, co nastąpi w lecie. Jak dotąd klub z Premier League nie wydał oficjalnego oświadczenia w sprawie transferu, który prawdopodobnie zostanie potwierdzony w czerwcu, kiedy Turner przejdzie testy medyczne w Londynie.

Turner w mediach społecznościowych opublikował materiał ze swojego ślubu oraz zdjęcie przedstawiające bukiet czerwono białych kwiatów z dołączoną kartką, na której napisane były następujące słowa:

– Gratulacje z okazji ślubu! Najlepsze życzenia, od wszystkich z Arsenal FC.

Nie od dziś wiadomo, że Arsenal jest jednym z najgorzej strzegących tajemnice klubów w Europie. Nie jest to pierwszy przypadek, w którym Kanonierzy przypadkowo ujawniają niepotwierdzony transfer. 27-latek ma zastąpić Bernda Leno w roli zmiennika Aarona Ramsdale’a, który niespodziewanie stał się numerem #1 po transferze.

Niemiecki bramkarz udzielił wywiadu dla Goal, w który wyjawił, co czuł, kiedy dowiedział się o byciu zmiennikiem w bramce Arsenalu:

– To była porażka i gorzka chwila. Niestety taki jest sport i musisz to zaakceptować. Nie było to dla mnie łatwe, ale wiedziałem, że nie mogę się nad sobą użalać. Wyraźnie zakomunikowano mi, że nie ma to nic wspólnego z moimi występami, więc dlatego miałem problem z zaakceptowaniem takiej decyzji trenera.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.