Druzgocąca porażka Kanonierów

Dzisiejszy mecz odbywający się na Stamford Bridge, gdzie Chelsea podejmowała Arsenal śmiało możemy określić jako przedstawienie jednego aktora, z uwagi na miażdżącą wygraną ekipy The Blues 6-0 (4-0).  Prowadząca w tabeli drużyna Chelsea zupełnie zepsuła jubileusz Arsene’a Wengera, dla którego był to tysięczny mecz z ekipą Kanonierów. Wojciech Szczęsny wyciągał piłkę z siatki sześć razy po trafieniach Eto’o (5 min), Schürrle’a (7min), Hazarda (rzut karny, 17minuta), Oscara (42 i 66 min) oraz Salaha (71min).  Czerwoną kartką w 17 minucie został ukarany zawodnik Arsenalu Kieran Gibbs. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo Chelsea na swoim boisku.