

„Drakula” Suarez zostanie surowo ukarany przez FIFA?
Międzynarodowa Federacja Piłkarska FIFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne wobec Luisa Suareza. Urugwajski piłkarz w końcówce spotkania z Włochami ugryzł w lewy bark Giorgio Chielliniego.
Oto nagranie całej sytuacji:
Do zdarzenia z udziałem napastnika reprezentacji Urugwaju doszło w 79. minucie spotkania w polu karnym Włochów, jednak sędzia tego spotkania Marco Rodriguez nie dopatrzył się przewinienia.
Suarez może zostać zawieszony nawet na 24 mecze lub 2 lata, ponieważ to już trzecie takie zachowanie tego piłkarza.
Wcześniej grając w Ajaksie Amsterdam w 2010 roku ugryzł w szyję Otmana Bakkala. W kwietniu zeszłego roku Suarez w barwach Liverpoolu ugryzł w ramięSerba Branislava Ivanovica z Chelsea Londyn.
-


AktualnościRonald Araújo przechodzi do Liverpoolu. Obrońca pomyślnie przeszedł testy medyczne










Michał Bosak / 10 sierpnia 2026, 16:13
-


AktualnościAston Villa rywalem Romy w walce o wypożyczenie Endricka










Michał Bosak / 10 sierpnia 2026, 15:43
-


AktualnościJosé Mourinho spokojny po fiasku transferu Rodriego. Real Madryt analizuje kolejne opcje








Kamil Wojtala / 10 sierpnia 2026, 15:19
-


AktualnościMarcus Rashford z nowym numerem w Manchesterze United. Klub wysłał jasny sygnał








Kamil Wojtala / 10 sierpnia 2026, 14:58
-

AktualnościRodri w piątek wróci do Manchesteru. Padła jasna deklaracja w sprawie transferu do Barcelony










Michał Bosak / 10 sierpnia 2026, 14:29
-

MLS skrótyChicago Fire - Santos Laguna skrót meczu. Obejrzyj najlepsze momenty spotkania (10.08.2026)










Michał Bosak / 10 sierpnia 2026, 9:06

































