Doniesienia: Szykuje się powrót Alona Turgemana na Reymonta

2020.02.04 KRAKOW PKO EKTRAKLASA PILKA NOZNA SPORT FUTBOL ALON TURGEMAN WISLA KRAKOW NZ ALON TURGEMAN WISLA KRAKOW FOT GRZEGORZ LYKO / FOKUSMEDIA.COM.PL

Wisła Kraków stara się ponownie ściągnąć na Reymonta Alona Turgemana z Austrii Wiedeń. Kością niezgody pozostają warunki finansowe napastnika.

“Biała Gwiazda” chce wykorzystać fakt, iż 29-letni snajper w trudnej sytuacji i nie znajduje się w planach Austrii. Turgeman po wyleczeniu kontuzji w listopadzie wystąpił w zaledwie trzech meczach i strzelił gola w jedenastej serii gier.

Według Tomasza Włodarczyka z portalu “Meczyki.pl” twierdzi, że krakowianie rozpoczęli negocjacje z piłkarzem i zaproponowali mu 18 tysięcy euro miesięcznej pensji. Oczekiwania piłkarza z Izraela są nieco wyższe – 25 tysięcy euro. Dziennikarz dodaje, że Alon Turgeman budzi zainteresowanie Hapoelu Beer Szewa oraz zespołów z zaplecza La Liga.

Peter Hyballa może w tym momencie liczyć w ataku na Felicio Brown Forbesa i Fatosa Beciraja czy Aleksandra Buksę, którego przyszłość nie została jeszcze wyjaśniona. W “TVP Sport” wspominano, że 13-krotni mistrzowie Polski zamierzają pozbyć się m.in. Lukas Klemenz, Vullnet Basha, Łukasz Burliga oraz wspomniany wcześniej Beciraj.

źródło: meczyki.pl / 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *