Doniesienia: Skorża opuści Urawa Red Diamonds
Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że kończy się przygoda Macieja Skorży z japońskim klubem Urawa Red Diamonds - poinformował „Nikkan Sports”.
Choć sami włodarze klubu chcieli, by szkoleniowiec przedłużył współpracę, to... decydujące miały być sprawy rodzinne. Przypomina się tutaj sytuacja, gdy przez podobne powody Skorża latem 2022 roku odchodził z Lecha Poznań. Tuż po zdobyciu mistrzostwa Polski.
Urawa pod przewodnictwem polskiego szkoleniowca sięgnęła po Azjatycką Ligę Mistrzów. W finale pokonała saudyjski Al-Hilal.
Skorża pożegna się z Urawą grudniowym udziałem w Klubowych Mistrzostwach Świata. W drugiej rundzie zagrają z meksykańskim Club Leon. Uczestnikiem będzie także między innymi triumfator Ligi Mistrzów - Manchester City. To ostatnia edycja rozgrywana w starej formule.
-

AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać









Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli









Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu


Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25








































