Dodatkowy trening Lewandowskiego. Polak chce zażegnać chwilowy przestój
Sytuacja, w której Robert Lewandowski nie trafia do bramki rywala w kilku meczach z rzędu nie należy do częstych. Polski napastnik w ostatnim czasie delikatnie się "zaciął".
Lewandowski nie strzelił gola w dwóch ostatnich spotkaniach Bundesligi oraz reprezentacji Polski. Niemiecka prasa wrze od plotek komunikujących wprost, że 33-latek jest sfrustrowany i niezadowolony z powodu gry kolegów, którzy nie dostarczają mu odpowiedniej liczby dobrych podań.
"Lewy" liczy także na przedłużenie kontraktu o co najmniej dwa lata, a rzekomo bawarski gigant jest w stanie zaoferować mu umowę rozszerzającą czas współpracy jedynie o rok. Dodatkowo kapitana naszej reprezentacji drażni również fakt o nieustannym łączeniu Erlinga Haalanda z przenosinami do Monachium.
Najlepszy piłkarz świata 2020 roku jest bardzo zdeterminowany, aby wrócić na odpowiednie tory. Dziennik "Bild" poinformował, że Lewandowski odbył wczoraj dodatkową sesję treningową. Trwała 20 minut i polegała na pracy nad wykończeniem oraz czasem reakcji. Wszystko po to, by już jutro w ligowym starciu z Bayerem Leverkusen udowodnić, że chwilowy przestój to tylko wypadek przy pracy.
Źródło: Bild
-

AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Motor Lublin - Jagiellonia Białystok (31.07.2026)


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 20:04
-


AktualnościWisła Płock - Widzew Łódź wyjściowe składy na mecz. Znamy podstawowe jedenastki (31.07.2026)


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 17:28
-


AktualnościMarcus Rashford po sezonie w Barcelonie – klub pożegnał napastnika, nie aktywował opcji wykupu


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:30
-


AktualnościAtletico Madryt złożyło skargę na Barcelonę. Chodzi o rzekome naciski na Juliána Álvareza


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:02
-

AktualnościKontuzja Raula Asencio wyklucza obrońcę Realu Madryt na 4–6 tygodni


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 15:39
-

AktualnościJack Grealish wyjaśnia brak na przedsezonowym tournée Manchesteru City: to kontuzja, nie konflikt z Enzo Mareską


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 15:13
































