

Diego Simeone po meczu z Elche: Potrzebujemy napastnika
Diego Simeone w rozmowie z Cadena COPE wyznał, że władze Atletico Madryt muszą sprowadzić napastnika.
Atletico Madryt wygrało 1-0 z Elche i po dwóch kolejkach La Ligi ma komplet punktów. Diego Simeone po meczu rozmawiał z Cadeną COPE i opowiedział o meczu z jego perspektywy.
– W drugiej połowie zaczęliśmy w ten sam sposób, Carrasco miał okazję, która mógła rozstrzygnąć mecz. 1-0 to napięte prowadzenie, nie cierpisz, ale 1-0 pozostawia cię z tym poczuciem zagrożenia.
– Przygotowania do tego sezonu nie były łatwe, zwłaszcza dla nas, ponieważ mieliśmy najwięcej graczy na reprezentacjach. Chodziło o to, aby zamknąć mecz, w którym przeciwnicy nie stworzyli szans na zdobycie bramki, ale też nie mogliśmy go zakończyć.
Popularny "Cholo" wyznał także, że jego zespół potrzebuje napastnika, jednakże nie jest to niezbędny element w jego układance.
– Jeśli chodzi o napastnika, staramy się mieć dwóch graczy na każdą pozycję. Potrzebujemy zawodnika, będziemy szukać tego, co możemy dostać, a jeśli nie... To znajdziemy rozwiązanie.
Wydaje się, że do szeregi mistrzów Hiszpanii niebawem zasili Matheus Cunha z Herthy Berlin.
-
AktualnościFenerbahce - Górnik Zabrze składy ogłoszone. Wyjściowe ustawienia drużyn (21.07.2026)














Michał Bosak / 21 lipca 2026, 19:25
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na spotkanieAarhus - Lech Poznań (21.07.2026)














Michał Bosak / 21 lipca 2026, 18:26
-


AktualnościFerran Torres zostaje w Barcelonie? Klub chce zatrzymać go mimo zainteresowania PSG














Michał Bosak / 21 lipca 2026, 15:26
-


AktualnościBayern Monachium rozpoczął przygotowania. Vincent Kompany wciąż czeka na gwiazdy














Michał Bosak / 21 lipca 2026, 14:55
-

AktualnościLiverpool zainteresowany Ferranem Torresem. Barcelona może zmienić plany














Michał Bosak / 21 lipca 2026, 14:19
-

AktualnościManchester City wystawił na aukcję osobiste pamiątki Pepa Guardioli














Michał Bosak / 21 lipca 2026, 13:48





































