Didier Deschamps: Pogba? Juventus może marzyć…

Sky Sports

Pomimo przerwy reprezentacyjnej, nie cichą plotki oraz spekulacje związane z piłką klubową. Na brak pytań o swoich podopiecznych nie może narzekać Didier Deschamps, który zabrał głos m.in. w sprawie Paula Pogby.

Problemy Francuza w klubie, dziennikarze sparowali oczywiście z hucznym transferem do Juventusu lub Barcelony. Na co szkoleniowiec mistrzów świata jasno odpowiedział.

“Cały Manchester United ma problemy. Paul jest cały czas tym samym piłkarzem, oraz jednym z najlepszych pomocników na świecie”

“Tak czy inaczej, ja nigdy nie komentuje relacji na linii zawodnik – trener. Fani Juve marzą o powrocie Pogby? Cóż, marzenia są częścią naszego życia”

Deschamps został także poproszony o porównanie obecnego Juventusu, do tego, z którym on wygrywał LM w 1996 roku:

“Czy obecny Juventus jest tak dobry jak ten z 1996 roku? Ale my później przegraliśmy dwa finały z rzędu. Obecnie, Juve wróciło na szczyt Serie A oraz Europy. Teraz wygranie LM jest jak wygranie MŚ. W rozgrywkach Champions League mamy 7-8 zespołów, które biją się o zwycięstwo. Ostatecznie tylko jedna drużyna wzniesie puchar. Moim zdaniem, Juve Allegriego jest tak samo konkurencyjne jak to, w którym ja grałem”

“Diabeł jednak tkwi w szczegółach. W Turynie wylądował Ronaldo, z którym wygranie Champion League jest bardzo prawdopodobne. Czy tak będzie? Odpowiedź otrzymamy w czerwcu”

Źródło: www.football-italia.net

 

 

Przejdź do paska narzędzi