

Defensor odchodzi z Zagłębia Lubin
Środkowy obrońca, Sebastian Madera za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Zagłębiem Lubin. 32-latek na Dolnym Śląsku występował od początku sezonu 2016/2017.
Szkoleniowiec Lubinian Piotr Stokowiec nie znajdował miejsca w składzie dla doświadczonego defensora. Sebastian Madera w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zadebiutował w barwach łódzkiego Widzewa w 2010 roku. Następnie przez kilka lat występował w Lechii Gdańsk oraz Jagiellonii Białystok. - Dziękujemy mu za grę w miedziowych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej - możemy przeczytać na oficjalnej stronie "Miedziowych". W sumie w Lotto Ekstraklasie 32-letni Sebastian Madera rozegrał 126 spotkań, w których zdobył sześć bramek.
Sebastian Madera odszedł z Zagłębia. Dziękujemy za grę w barwach Miedziowych i powodzenia w dalszej karierze! ?⚽️https://t.co/pQFS6OXyR5 pic.twitter.com/bbLpFzLkEc
— Zagłębie Lubin (@ZaglebieLubin) 10 października 2017
źródło: zaglebie.com / własne
-
AktualnościKanada - Katar podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 23:07
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 20:06
-




AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-




AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08





































