David Raum z Hoffenheim na celowniku wielu klubów

https://twitter.com/DFB_Team_EN/status/1536787969679446017/photo/1


David Raum znalazł się na celowniku Manchesteru United. Zainteresowanie zawodnikiem wykazuje także Borussia Dortmund, Newcastle i West Ham United.

Jak wiadomo, na rynku piłkarskim od zawsze panuje deficyt lewych obrońców. Nic dziwnego więc, że będący w formie David Raum znalazł się na radarze wielu europejskich klubów.

Niemiecki obrońca w zeszłym sezonie pokazał się szerszemu gronu, kiedy to zaliczył aż 13 asyst w rozgrywkach Bundesligi. Jakby tego było mało, wykonał najwięcej wrzutek w pole karne jeśli chodzi o jakiegokolwiek zawodnika w ligach TOP5. Gracz Hoffenheim został nawet doceniony przez Hansiego Flicka i powołany do reprezentacji Niemiec.

Według “Sky Sports” Manchester United poczynił już pierwsze kroki i skontaktował się z zarządem “Wieśniaków”. Rozmowy te będą jednak trudne, ponieważ Niemcy żądają 35 milionów euro za swoją gwiazdę. To nie jedyna drużyna, która widziałaby Rauma w swoich szeregach. Borussia Dortmund jednak musiałaby najpierw pozbyć się Raphaela Guerreiro lub Nico Schulza by móc sondować transfer 24-latka.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.