Darwin Nunez może przegapić kolejne spotkanie w Premier League, lekki uraz snajpera

Pojawiły się wątpliwości do dyspozycji Darwina Nuneza w sobotnim spotkaniu z Wolverhampton (godz. 13:30) na Molineux, otwierającym 5. kolejkę Premier League.

Napastnik wybiegł w obu wrześniowych meczach eliminacji mistrzostw świata 2026. Urugwajczyk z Chile (3:1) opuścił murawę w 72. minucie, a z Ekwadorem (1:2) nie pojawił się w drugiej połowie.

Marcelo Bielsa powiedział mediom, że Nunez poczuł dyskomfort mięśniowy. 24-latek znalazł się w wyjściowej jedenastce z Aston Villą (3:0) przed przerwą reprezentacyjną, po tym jak strzelił dwa gole jako rezerwowy z Newcastle United (2:1), zastępując Cody’ego Gakpo.

Jurgen Klopp musi uzbroić się w cierpliwość, bo dodatkowe badania przejdą również Alisson, Alexis Mac Allister i Luis Diaz, którzy wracają z Ameryki Południowej.

Nierzadko się zdarza, że piłkarze z tamtego rejonu zaczynają mecze z ławki po powrocie. Z Wilkami na pewno nie zagra Virgil van Dijk, którego zawieszono za niewłaściwe zachowanie względem arbitrów ze Srokami.