Danilo D’Ambrosio z pozytywnym testem na COVID-19
Drużyna Interu poinformowała o uzyskaniu pozytywnego wyniku na obecność COVID-19 przez Danilo D'Ambrosio.
Kilka dni temu u piłkarza wystąpiły objawy grypopodobne. Włoch natychmiast został poddany kwarantannie.
Włoska gazeta "Gazzetta dello Sport" informuje, że D'Ambrosio źle się czuł po spotkaniu z Torino. Dlatego też osobno wrócił do Mediolanu. Dwa dni temu miał znaleźć się w 18-osobowej kadrze na spotkanie w Serie A, ale z powodów zdrowotnych nie było mu to dane.
📑 | COMUNICATO
FC Internazionale Milano comunica che @ddambrosio è risultato positivo al Covid-19 👇https://t.co/cpMAuGoVjq
— Inter ⭐⭐ (@Inter) March 16, 2021
W związku ze zbliżającą się przerwą kadrową piłkarz Interu będzie mógł poświęcić najbliższe 2 tygodnie na odpowiednie przygotowanie się do powrotu na boisko. 32-latka w formacji defensywnej zastąpi Andrea Ranocchia lub Aleksander Kolarov.
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa sędzia. Kto będzie arbitrem spotkania? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 15:14
-


AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-


AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-

AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40




































