Daniel Hoyo-Kowalski: Jestem w pełni zmotywowany, zaangażowany, by zdobyć zaufanie trenera

wisla.krakow.pl / Bartek Ziolkowski

– Od pierwszego treningu jestem w pełni zmotywowany, zaangażowany i staram się pokazywać to, co najlepsze – powiedział Daniel Hoyo-Kowalski.

Środkowy obrońca spędził w tym sezonie jedną minutę na boiskach Ekstraklasy. Podkreśla, że treningi i zgrupowanie pod okiem Petera Hybbali są bez wątpienia najcięższe spośród tych, w których do tej pory miał możliwość uczestniczyć. – Sztab szkoleniowy kładzie duży nacisk na przygotowanie fizyczne i wszyscy doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, że ta praca jest nam potrzebna, a jej efekty będą widoczne podczas wiosennych spotkań – dodał.

– Mieliśmy dużo gier na utrzymanie piłki czy też pojedynków jeden na jeden, dzięki czemu mogliśmy popracować nad udoskonaleniem tych elementów. Takie treningi z pewnością pozytywnie wpływają na nasz rozwój, dlatego myślę, że będziemy odpowiednio przygotowani do ligi – przyznał.

Piłkarz kontynuuje, że okres przygotowawczy jest szansą dla każdego zawodnika na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony i przekonanie do siebie sztabu szkoleniowego. – Od pierwszego treningu jestem w pełni zmotywowany, zaangażowany i staram się pokazywać to, co najlepsze, bo jest to jedyna droga do tego, by zdobyć zaufanie trenera i na wiosnę móc wystąpić na ligowych boiskach – zaznacza.

– Na pewno chciałbym jak najwięcej czasu spędzać na boisku i tam pomagać drużynie. Chcę także cały czas się rozwijać i podnosić swoje umiejętności, a wiem, że mam ku temu wielkie możliwości. Nie pozostaje mi więc nic innego, tylko dawać z siebie wszystko i zasuwać na każdym treningu – podsumował.

źródło: wisla.krakow.pl /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *