Dania: Bendtner nie jedzie na Mundial!

Instagram

Wydawało się, że piłkarz Rosenborgu Trondheim jest pewniakiem na wyjazd na Mundial. Niestety, kontuzja pokrzyżowała mu plany i zmagania swojej drużyny obejrzy tylko sprzed telewizora.

Nicklas Bendtner ostatnio złapał dobrą formę i ciężko pracował w Rosenborgu, aby spełnić marzenie o występie na Mistrzostwach Świata. Niestety, z powodu kontuzji opuści on rozgrywki o Puchar Świata. Jeszcze przed zgrupowaniem kadry doznał urazu podczas meczu ligowego, jednak był cień szansy, że zdąży wyleczyć kontuzję do czasu meczów na Mundialu. Nadzieje rozwiał selekcjoner reprezentacji Danii, Age Hareide, który skreślił rosłego napastnika i obrońcę Brentfordu, Andreasa Bjellanda, z ostatecznej listy powołanych na wyjazd do Rosji.

– Nie wierzę, że będą w pełni zdrowi do czasu pierwszego meczu z Peru. To jest bardzo ważne spotkanie. Najprawdopodobniej będziemy walczyć z Australią i Peru o drugie miejsce w grupie, więc musimy mieć dobry start. Aby tego dokonać, potrzebujemy w pełni zdrowych piłkarzy – powiedział Hareide.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x