Dani Alves i Marcelo mogą zagrać w jednym klubie. Intrygujący plan Ronaldo

Dani Alves

Zdjęcie: FC Barcelona


Już niedługo może dojść do zaskakującego połączenia sił. Jak twierdzi “UOL” Dani Alves i Marcelo znaleźli się na celowniku Realu Valladolid, którego właścicielem jest Brazylijczyk Ronaldo.

Po wielu latach spędzonych na Santiago Bernabeu Marcelo opuszcza Real Madryt. W tym czasie Brazylijczyk stał się najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii klubu. Jednocześnie Marcelo nie zamierza kończyć kariery. Z tego powodu docierają do niego już powoli pierwsze oferty od zainteresowanych jego usługami klubów. W tym kontekście wymieniany często jest Milan, którego to jednak ofertę, co ciekawe, Marcelo miał podobno wstępnie odrzucić.

Ze swoim ukochanym zespołem rozstaje się także tego lata Dani Alves. Prawy obrońca również spędził w Barcelonie dużo czasu, choć jego obecna przygoda trwała jedynie pół roku. Brazylijczyk powrócił na Camp Nou pomóc ekipie Xaviego w cięższym okresie, ale od początku wiadome było, że nie zostanie na dłużej. Pomimo 39 lat na karku Dani Alves także nie zamyka się na nowe wyzwanie, a to może nadejść z niespodziewanej strony.

Zdaniem “UOL” zainteresowanie oboma piłkarzami przejawia Real Valladolid. Właścicielem hiszpańskiego klubu jest Ronaldo, który wpadł na pomysł ściągnięcia gwiazd rywalizujących klubów. Cała przedsięwzięcie uda się jednak tylko wtedy, gdy rodacy Ronaldo zdecydują się przystać na niższe warunki finansowe niż te, do których byli przyzwyczajenie w ostatnich latach. Należy pamiętać, że Real Valladolid to wciąż tylko beniaminek La Liga i nie będzie w stanie zaoferować fortuny.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.