Czy Hakan Calhanoglu zostanie w AC Milanie?

Calhanoglu

acmilan.com

Nadal nie wiadomo co dalej z przyszłości Calhanoglu i czy zostanie on w Milanie. Niedawno doszło do kolejnego spotkania w sprawie kontraktu 27-letniego Turka.

Obecny kontrakt pomocnika obowiązuje tylko do końca czerwca. Decyzja czy Turek opuści szeregi ekipy prowadzonej przed Pioliego jeszcze nie zapadła. Mimo tego, na pozyskanie piłkarza latem, na zasadzie wolnego transferu, jest kilka ekip z Hiszpanii, ale najgłośniej mówi się o Manchesterze United. Anglicy bowiem są gotowi zaoferować piłkarzowi lukratywny kontrakt.

Hakan skupia się aktualnie na rozmowach z przedstawicielami AC Milanu. Zdaniem Nicolo Schiry trwają rozmowy pomiędzy agentami zawodnika a Paulo Maldinimi.

Jak dotąd rozbieżności dotyczą zarobków Calhanoglu. Klub oferuje 4 miliony euro za rok gry, jednak zawodnik chciałby aby na jego konto wpływało o milion więcej. Niewykluczone, że obie strony spotkają się w połowie drogi i stanie na 4,5 miliona euro rocznie.

Calhanoglu jest piłkarzem AC Milanu od lipca 2017 roku i za 20 milionów euro opuścił Bayern Leverkusen. W tym sezonie wystąpił łącznie w 28 spotkaniach, w których strzelił sześć bramek i zanotował jedenaście asyst.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *