Czesław Michniewicz: Trudno mówić o stabilizacji

Czesław Michniewicz

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Młodzieżowa reprezentacja Polski ma za sobą udane mecze. Pokonała najpierw Estonię, a następnie Rosję w eliminacjach do młodzieżowych Mistrzostw Europy. – Zdajemy sobie z tego sprawę, ale przed nami trudne mecze. Mamy cięższy kalendarz od Rosji, gramy na wyjeździe z Serbią, a potem z Bułgarią – podkreśla Czesław Michniewicz w rozmowie dla “Przeglądu Sportowego”.

W Ekstraklasie regularnie występuje bardzo niewielu młodych środkowych obrońców. Trochę się dziwię, że większe kluby się nim nie zainteresowały. To lewonożny stoper, dobrze się ustawia. Przyglądamy się innemu piłkarzowi ze Słowacji Dawidowi Kurminowskiemu. Musimy szukać zastępstwa dla Patryka Klimali, który pauzuje za kartki – mówił Michniewicz.

Selekcjoner reprezentacji U-21 zauważył, że mocno brakowało m.in. Patryka Dziczka, który był świeżo po urazie. Przyznał, że bez jego zespół był całkowicie inny.

Wszyscy nowi piłkarze są wygranymi, zresztą podobnie jak cała drużyna. Jednego zawodnika nie będę wyróżniać, bo to krzywdzące dla innych, ale na pewno Patryk zasłużył na słowa uznania. Tym bardziej że przyjechał, choć klub (Salernitana – przyp. red.) chciał, aby tam się leczył – dodał


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.