Stadion Śląski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Arkadiusz Reca zaliczył bardzo słaby występ w towarzyskim meczu ze Szkocją. W związku z tym selekcjoner Czesław Michniewicz rozważa nowe opcje do gry na lewym wahadle.

Już we wtorek reprezentację Polski czeka jeden z najważniejszych meczów ostatniego czasu. Czesław Michniewicz i jego podopieczni staną przed szansą awansu na Mundial. Aby wygrać ze Szwecją, wszyscy piłkarze muszą być w jak najlepszej dyspozycji, czego nie można powiedzieć o Arkadiuszu Recy. Obrońca nie pokazał się z najlepszej strony w starciu ze Szkotami, w związku z tym najprawdopodobniej nie wybiegnie w podstawowej “11-stce” na Stadionie Śląskim.

Obecnie na pozycji lewego wahadłowego mogą grać Tymoteusz Puchacz, Patryk Kun czy Przemysław Frankowski. Sam selekcjoner chciałby, aby lewonożny zawodnik grał w tej części boiska, ale ostatnio zaczął analizować opcję, w której to Bartosz Bereszyński będzie zastępcą Recy.

Trener bardzo chciał postawić na naturalną lewą nogę. Zaczął jednak zaczął analizować, czy Bartosz Bereszyński nie powinien na tę pozycję zostać przestawiony. – mówił Tomasz Włodarczyk w programie “Pogadajmy O Piłce”.

Pierwszy gwizdek w rywalizacji Polska – Szwecja już 29 marca o godzinie 20:45!

źródło: meczyki.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.