Czesław Michniewicz nie zamyka drzwi przed Kamilem Grosickim

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

Czesław Michniewicz w wywiadzie z serwisem „Sport.pl” przyznał, że Kamil Grosicki może liczyć na powołanie na spotkanie barażowe z Rosją.

Paulo Sousa nie widział miejsca w kadrze dla skrzydłowego. Nie mogło też nikogo dziwić, bo nie był pierwszym wyborem w West Bromwich Albion. Grosik odżył dopiero w Pogoni Szczecin, do której powrócił po czternastu latach.

Cztery gole i tyle samo asyst w PKO Ekstraklasie Grosickiego pozwalają mieć nadzieje, że nie powiedział ostatniego słowa w reprezentacji Polski. – Cieszę się, że selekcjonerem został polski szkoleniowiec. Nie miałem jeszcze okazji współpracować z Czesławem Michniewiczem. Mam nadzieję, że taka okazja nastąpi – stwierdził piłkarz.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Musi potwierdzać wysoką formę na krajowych boiskach, bo konkurencja w kadrze jest ogromna. Nie jest jasna jeszcze długość pauzy Kamila Jóźwiaka, który doznał urazu stawu skokowego. – Wspomniałem o Grosickim? Jeśli mi umknął, to proszę, dopiszcie go. Niech wie, że się nim interesuję – dodał Michniewicz w rozmowie z dziennikarzami „Sport.pl”.

Do czasu powołań sztab selekcjonera będzie przyglądać się wszystkim występom Grosickiego w ESA. – Ja z reprezentacji nie zrezygnowałem, ale nic na siłę. Nie chcę, żeby kibice czy media wywierały presję na selekcjonerze. On decyduje – zaznaczył 33-latek.

źródło: sport.,pl /


Michniewicz kończy tournee we Włoszech. Nieoczekiwany debiutant w kadrze?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.