Czesław Michniewicz jutro straci pracę w reprezentacji Polski do lat 21

Czesław Michniewicz

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Dla Czesława Michniewicza jutrzejszy mecz z Bułgarią w eliminacjach mistrzostw Europy U-21 będzie ostatnim w roli selekcjonera (godz. 18:00).

50-latek przejął po Aleksandarze Vukoviciu Legię Warszawa i na dłuższą metę nie był w stanie pracować na dwóch stanowiskach. W piątek reprezentacja Polski do lat 21 uległa sensacyjnie z Serbią (0:1) i praktycznie straciła jakiekolwiek szanse na bezpośredni awans na EURO U-21. Informację o zwolnieniu jako pierwszy podał Tomasz Smokowski z „Kanału Sportowego”.

Polacy we wtorek na stadionie Arki Gdynia podejmą Bułgarię, która podobnie jak Polska, liczy na awans do baraży. Przypomnijmy, iż rok temu młodzieżówka zagrała w fazie grupowej ME, a Czesław Michniewicz potrafił stworzyć drużynę, która mogła się mierzyć z najlepszymi rówieśnikami na wysokim poziomie.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.