Czerwone Diabły zainteresowane piłkarzem Leeds

Według “UOL Esporte” Manchester United jest poważnie zainteresowany kupnem Raphinhi z Leeds United. Zakusy na piłkarza ma także Liverpool.

Brazylijski zawodnik jest jednym z najbardziej wyróżniających się graczy Leeds w bieżącym sezonie. Nie ma co się dziwić więc, że najlepsze kluby Premier League chciałyby go mieć u siebie. Najbardziej poszkodowanym w tym wszystkim może być Stade Rennais. Były zespół Raphinhi oddał go lekką ręką podczas letniego okienka transferowego, mimo że sam piłkarz nie chciał zmieniać otoczenia. Wyszło mu to jednak na dobre, ponieważ w lidze angielskiej może pokazać szerszej publiczności niż we francuskiej Ligue1. “UEL Esporte” podaje, że najbardziej zdeterminowany do kupna zawodnika jest Manchester United.

Plany drużynie z Old Trafford może pokrzyżować Liverpool, który także chciałby pozyskać Brazylijczyka. O zainteresowaniu obu klubów wie już agent zawodnika, Deco. Ma on zamiar spotkać się z przedstawicielami obu drużyn jeszcze w tym miesiącu i omówić warunki ewentualnego transferu.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *