Coutinho nie zagra do połowy stycznia

skysports.com

Pomocnik Liverpoolu Philippe Coutinho przeszedł w piątek prześwietlenie kontuzjowanej kostki, które wykazało, że może on być wyłączony z gry nawet do połowy stycznia.

24-latek został zniesiony z boiska na noszach, kiedy to przy próbie strzału, zamiast w piłkę niefortunnie trafił w nogę Didiera Ndonga, podczas pierwszej połowy wygranego 2:0 spotkania z Sunderlandem na Anfield.

Chociaż nie zostały jeszcze ujawnione pełne wyniki prześwietlenia, prawdopodobnie doszło do uszkodzenia więzadła stawu skokowego. Zazwyczaj powrót po takim urazie trwa pięć lub sześć tygodni.

To oznacza, że Coutinho – jeden z zawodników mających największy wpływ na grę The Reds – będzie zmuszony opuścić kluczowe starcia. Liverpool zmierzy się z Evertonem w derbach Merseyside 19. listopada na Goodison Park oraz podejmie u siebie drużynę Manchesteru City w sylwestrowy wieczór. Jeśli uszkodzenie więzadła okaże się prawdziwą informacją, reprezentant Canarinhos opuści oba te spotkania.

W styczniu Jurgen Klopp będzie musiał radzić sobie również bez Sadio Mane, który to wyjedzie z reprezentacją Senegalu na Puchar Narodów Afryki.

Źródło: BBC Sport


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *