Ausilio: “On? Mamy Icardiego!”

inter.it

Dyrektor sportowy Interu Mediolan zdementował plotki łączące jednego z napastników z transferem na Stadio Giuseppe Meazza!

Przed meczem Interu z Fiorentiną w ramach 14.kolejki włoskiej ekstraklasy wywiadu dla Premium Sport udzielił dyrektor sportowych Beneamaty, Piero Ausilio. W wywiadzie z Ausilio była poruszona kwestia Federico Bernardeschiego, gwiazdy Violi oraz temat transferu Diego Costy do ekipy Nerrazurrich. Informacja o transferze snajpera Chelsea pojawiła się w hiszpańskim Don Balon kilka dni temu.

On jest świetnym piłkarzem i każdy, kto choć trochę zna się na futbolu, dostrzeże jego talent. Uwielbiam futbol, więc dostrzegam jego talent. ~ Ausilio o Bernardeschim

Rozmawianie o tym to absurd, my już mamy świetnego napastnika. Staramy się wzmacniać inne formacje. ~ Ausilio o rzekomym zainteresowaniu Diego Costą

Myślę, że Pioli będzie w stanie ustabilizować drużynę przed Świętami i będziemy mogli podejmować jakiekolwiek decyzje. Musimy sprzedać kilku piłkarzy, bo nasza kadra liczy 28-29 zawodników. Nie będziemy podawać konkretnych nazwisk, które nas interesują. Odniesiemy się do nich w najbliższym czasie.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *