inter.it

Dyrektor sportowy Interu Mediolan zdementował plotki łączące jednego z napastników z transferem na Stadio Giuseppe Meazza!

Przed meczem Interu z Fiorentiną w ramach 14.kolejki włoskiej ekstraklasy wywiadu dla Premium Sport udzielił dyrektor sportowych Beneamaty, Piero Ausilio. W wywiadzie z Ausilio była poruszona kwestia Federico Bernardeschiego, gwiazdy Violi oraz temat transferu Diego Costy do ekipy Nerrazurrich. Informacja o transferze snajpera Chelsea pojawiła się w hiszpańskim Don Balon kilka dni temu.

On jest świetnym piłkarzem i każdy, kto choć trochę zna się na futbolu, dostrzeże jego talent. Uwielbiam futbol, więc dostrzegam jego talent. ~ Ausilio o Bernardeschim

Rozmawianie o tym to absurd, my już mamy świetnego napastnika. Staramy się wzmacniać inne formacje. ~ Ausilio o rzekomym zainteresowaniu Diego Costą

Myślę, że Pioli będzie w stanie ustabilizować drużynę przed Świętami i będziemy mogli podejmować jakiekolwiek decyzje. Musimy sprzedać kilku piłkarzy, bo nasza kadra liczy 28-29 zawodników. Nie będziemy podawać konkretnych nazwisk, które nas interesują. Odniesiemy się do nich w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *