Coppa Italia: Przewrotny mecz na San Siro

inter.it

Inter Mediolan wygrał w 1/8 Pucharu Włoch z Bolognią, która przegrywała z Interem w pierwszej połowie 2:0. Nieustępliwi goście zdołali w drugiej połowie wyrównać, co skutkowało tym że potrzebny był dodatkowy czas gry. Bilet do ćwierćfinału dla Interu kupił Antonio Candreva. Na zespół z Mediolanu czekać będzie zwycięzca pary Lazio/Genoa.

Inter Mediolan 3:2 Bolgona
`33 Jeison Murillo, `39 Rodrigo Palcio, `97 Antonio Candreva| `43 Belerim Dzemaili, `74 Godfred Donsah

Skład Interu Medilon: 30.Carrizo, 15.Ansaldi, 24.Murillo, 17.Medlel, 33.D’Ambrossio, 5.Gagliardini, 7.Kondogbia, 96.Barbosa, 6.Mata, 7.Eder(`94 77.Brozovic), 8.Palcio(`72 9.Icardi)

Skład Bolgoni: 1.Da Costa, 25.Masima, 20.Maietta, 2.Oikonomou, 4.Krafth, 31.Dzemaili(`72 16.Nagy), 5.Pulgar, 17.Donsah, 22.Rizzo(`61 7.Mounier), 10.Destro(`79 30.Okwonkwo), Di Francesco

Żółte kartki: `63 D’Ambrossio | Donsah `51