Coppa Italia: Juventus pokonał osłabiony Milan

acmilan.com

Juventus Turyn pokonał na własnym stadionie AC Milan 2:1! Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie już w pierwszej połowie, w której grali o wiele lepiej. Druga połowa należała zdecydowanie do Milanu, choć i to nie starczyło. Mimo że goście grali w 10 w drugich 45 minutach pokazali wole walki i charakter. Ostatecznie to ekipa z Turynu zameldowała się do ćwierćfinału.

Juventus Turyn 2:1 AC Milan
`10 Paulo Dybala, `21 Miralem Pjanic | `53 Carlos Bacca

Skład Juventusu Turyn: 25.Neto, 15.Barzagli, 19.Bonucci, 24.Rugani, 22.Asamoah, 5.Pjanic, 6.Khedira, 7.Cuadrado, 21.Dybala( `67 12.Sandro), 17.Mandziukic, 9.Higuain

Skład A.C Milanu: 99.Donnaruma, 20.Abate(`64 80.Pasalić), 17.Zapaa, 13.Romagnoli, 31.Antonellii, 91.Bertolacci(`90 10.Honda), 73.Locatelli, 33.Kucka, 8.Suso, 70.Bacca(`80 7.Deulofeu), 5.Bonaventura

Żółte kartki: `30 Pjnic, `44 Mandziukic , `69 Bonucci, `71 Sandro| `20 Kucka, `33 Locatelli, `73 Antonelli, `74 Zapata

Czerwone kartki: – |`54 Locatelli

Sędzia główny: Massimiliano Irrati