Copa America 2024: Piłkarz Rakowa z powołaniem

Raków Częstochowa flaga

Fot. Mateusz Czarnecki

Duże wyróżnienie dla jednego z zawodników Rakowa Częstochowa.

Nastał wyjątkowy czas dla Johna Yeboaha, piłkarza Rakowa Częstochowa. Zawodnik ten został oficjalnie powołany do reprezentacji Ekwadoru, aby wziąć udział w nadchodzących meczach towarzyskich oraz prestiżowym turnieju Copa América 2024.

Znamy terminy i miejsce kolejnej edycji Copa América

Przyszłoroczne rozgrywki Copa América odbędą się w gościnnych progach Stanów Zjednoczonych, z meczem otwarcia zaplanowanym na 21 czerwca. Fani futbolu będą świadkami inauguracji turnieju, gdzie zmierzą się reprezentacje Argentyny i Kanady.

Impreza ta tradycyjnie gromadzi najlepsze zespoły z Ameryki Południowej. A także gościnnie drużyny z Ameryki Północnej oraz Ameryki Łacińskiej.

John Yeboah – gwiazda z Rakowa na międzynarodowej arenie

John Yeboah, odnosząc sukcesy na klubowej scenie w Polsce, teraz przeniesie swoje umiejętności na międzynarodowe boiska. Doświadczenie zdobyte w Rakowie Częstochowa sprawia, że Yeboah jest jednym z kluczowych zawodników swojej reprezentacji.

W trakcie Copa América, zespół Ekwadoru – prowadzony przez doświadczonego trenera Félixa Sáncheza Basa – zmierzy się w grupie z reprezentacjami Wenezueli, Jamajki oraz Meksyku. Natomiast przed rozpoczęciem turnieju Ekwadorczycy spotkają się na boisku w meczach towarzyskich z reprezentacjami Argentyny, Boliwii oraz Hondurasu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.