Copa America 2024 gdzie oglądać transmisje?

Zdjęcie: copaamerica.com

Rozgrywki Copa America 2024, które mają miejsce w Stanach Zjednoczonych, przyciągają uwagę fanów futbolu. Transmisja dzisiejszego spotkania będzie dostępna w różnych formatach – zarówno telewizyjnym, jak i internetowym. Celem niniejszego artykułu jest zapewnienie informacji, gdzie można śledzić mecz na żywo oraz czy dostępne będą darmowe opcje oglądania.

Gdzie oglądać mecz Copa America 2024 (Copa America 2024)?

Mecze Copa America 2024 będą transmitowane na żywo przez kilka platform. Transmisję online zapewnią Viaplay, natomiast bezpłatny dostęp oferują STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Wszystkie te serwisy umożliwiają oglądanie na żywo, zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych.

Copa America 2024 transmisja za darmo

Transmisje za darmo z meczów można obejrzeć w bezpłatnych serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Aby móc korzystać z tych usług bezpłatnie, konieczne jest założenie konta, dokonanie depozytu oraz postawienie zakład – szczegóły poniżej:

  • STS TV » transmisja bez opłat i bonus powitalny 760 złotych;
  • LVBET TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz aż 2020 złotych na start.
  • BETCLIC TV » transmisja za darmo, gra bez podatku i zakład bez ryzyka o wartości 50 złotych.

Serwisy STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Copa America 2024 transmisja online w Viaplay

Aby obejrzeć transmisję z meczu na żywo należy zarejestrować konto na platformie streamingowej Viaplay i opłacić subskrypcję. W serwisie Viaplay pakiet “Total” oferowany jest w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub w standardowej cenie 55 zł na miesiąc w miesięcznej subskrypcji. Stream na żywo w Viaplay można oglądać na komputerach, telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfonach i tabletach (Android i iOS), konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One) i urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield). W Viaplay można oglądać transmisje na dwóch urządzeniach w tym samym momencie co umożliwia dzielenie się kontem z drugą osobą.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja i środki na koncie gracza) Oglądaj w Betclic TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w LVBET TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.